Дніпровські фігуристи повернулись додому після зимової олімпіади

Артем Даренський та Софія Голіченко повернулися до Дніпра після Олімпійських ігор у Пекіні. Спортсмени привезли додому дев’яте місце. Більше на dnipro.one.

Як розповідає тренер пари Лілія Батутіна, командні змагання були під загрозою. Коли українці прилетіли до Пекіна, три спортсмени потрапили до карантину. Фігуристи змушені були відмовитися від тренувань протягом п’яти днів. Артем і Софія відкатали лише два передстартові тренування.

За результатами змагань наші фігуристи посіли 9 місце. Спортсмени вважають попадання в десятку великим досягненням, оскільки в Україні, на відміну від інших країн, ще немає повноцінних умов для розвитку фігурного катання.

Спортсмени відзначають, що на Олімпійських іграх були пари, які катаються разом 30 років і відповідно досвіду та напрацювань у них більше. Фігуристи тренуватимуться ще більше, щоб потрапити на наступну Олімпіаду.

20-річний Артем та 17-річна Софія тренуються разом пару років, обидва майстри спорту та призери Чемпіонату України. Своє право представляти нашу країну на Олімпіаді дніпряни вибороли на Чемпіонаті України минулого грудня.

Наразі фігуристи готуються до Чемпіонату світу, який пройде наприкінці березня.

More from author

Гаджети убік: як захопити дитину активним відпочинком на свіжому повітрі

Сучасне покоління дітей зростає в епоху тотальної цифровізації. Смартфони, планшети, комп'ютерні ігри та різноманітні соціальні мережі стали невід'ємною частиною їхнього повсякденного життя. З одного...

Перекваліфікація дорослих у Дніпрі: путівник програмами навчання для зміни кар’єри

Минули часи, коли диплом гарантував роботу та гідну зарплату. У багатьох сучасних українців цей документ припадає пилом на полиці, тоді як люди заробляють на...

Ефективність бізнесу від “Нової Пошти”: реальний досвід підприємців 

Бізнесмени Дніпропетровщини часто подають у запит “вакансії освіта Дніпро”, і ці пошуки – не заради теорії. Коли справа вже розкручена, власника більше хвилює, чому...
...