Поштарка з Дніпропетровщини привласнювала гроші пенсіонерів за комуналку

Співробітниця одного з поштових відділень Дніпропетровського регіону займалася привласненням грошей пенсіонерів. Далі на dnipro.one.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУНП у Дніпропетровській області.

Під Дніпром у Томаківському районі поштарка обманювала пенсіонерів, привласнюючи кошти, які ті давали їй для сплати комунальних послуг. Жінку тридцяти чотирьох років викрили дільничі.

Правоохоронцям вдалося встановити, що працівниця поштового відділення забирала кошти собі, не оплачуючи комунальні послуги. Таким чином вона діяла декілька місяців, за які зібрала близько 9000 гривень. Всі ці кошти їй були передані для сплати комунальних послуг місцеві мешканці Томаківського району.

За іронією, першого квітня поштарці було оголошено про підозру. Її підозрюють за частиною третьою статті 191 КК України у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Відповідно до вищенаведеної статті за такі злочини передбачається покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

More from author

Гаджети убік: як захопити дитину активним відпочинком на свіжому повітрі

Сучасне покоління дітей зростає в епоху тотальної цифровізації. Смартфони, планшети, комп'ютерні ігри та різноманітні соціальні мережі стали невід'ємною частиною їхнього повсякденного життя. З одного...

Перекваліфікація дорослих у Дніпрі: путівник програмами навчання для зміни кар’єри

Минули часи, коли диплом гарантував роботу та гідну зарплату. У багатьох сучасних українців цей документ припадає пилом на полиці, тоді як люди заробляють на...

Ефективність бізнесу від “Нової Пошти”: реальний досвід підприємців 

Бізнесмени Дніпропетровщини часто подають у запит “вакансії освіта Дніпро”, і ці пошуки – не заради теорії. Коли справа вже розкручена, власника більше хвилює, чому...
...